Wellness & SPA

bsn_bg-min

Basen Hotelowy

Dostępny dla wszystkich gości

Zależało nam na tym, aby osoby odwiedzające nasz hotel w Międzyzdrojach, mogły nie tylko wypocząć nad morzem, ale także skorzystać z możliwości zasłużonego relaksu. Właśnie dlatego na terenie naszego obiektu znaleźć można rekreacyjną strefę Wellness. Trofana to hotel z basenem nad morzem, który został przystosowany do potrzeb wszystkich naszych Gości – rodzin z dziećmi, par oraz singli. Do Twojej dyspozycji oddajemy basen z przeciwprądami, grotę lodową, saunę fińską, jacuzzi, a także łaźnię parową – wszystko po to, abyś mógł odprężyć się po ciężkim dniu, zregenerować siły oraz nastawić się pozytywnie na nowe wyzwania.

Nasza strefa rekreacyjna z basenem to miejsce, gdzie zadbasz zarówno o swoje zdrowie, jak i urodę, a także odpowiednio się zrelaksujesz. W jaki sposób? Pływanie uodparnia i dotlenia organizm oraz poprawia wydolność płuc i pracę serca poprzez usprawnienie krążenia. Dodatkowo wpływa na szybszą przemianę materii oraz pomaga w redukcji cellulitu. Potrzebujesz dodatkowej zachęty do skorzystania z naszej strefy Wellness? Nikomu nie trzeba chyba przypominać, że każda aktywność fizyczna, w tym także pływanie modeluje nasze ciało oraz pomaga w uzyskaniu wymarzonej sylwetki. Ponadto wysiłek pozwala odreagować stres, wyzwalając nas od napięć i pomagając w rozładowaniu emocji.

Nasz trzygwiazdkowy hotel SPA nad morzem w Międzyzdrojach to gwarancja udanego wypoczynku oraz dobrze zaplanowanego urlopu. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi oferowanymi przez nasz obiekt atrakcjami.

kosme_m_2

Pozostałe atrakcje

Hotel  Trofana Wellness & SPA nad morzem w Międzyzdrojach to gwarancja udanego wypoczynku oraz dobrze zaplanowanego urlopu. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi oferowanymi przez nasz obiekt atrakcjami.

wellness_bg-min