Wellness & SPA

wellness_bg-min

Odpoczynek dla ciała i duszy

Zrelaksuj się w strefie Wellness

Przygotowaliśmy dla naszych Gości wyjątkowe zabiegi Wellness, które pozwolą spędzić relaksujące i nastawione na wypoczynek wakacje w bardzo komfortowych warunkach. Hotel Trofana oferuje nie tylko pielęgnację ciała, ale również możliwość odstresowania się oraz rozładowania emocji. Zatrudniając wykwalifikowanych specjalistów, zagwarantowaliśmy
wyjątkowe warunki do spędzenia zarówno dłuższych wczasów, jak i weekendu
SPA nad morzem – w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb.

Zmęczonym Gościom polecamy przede wszystkim różnorodne masaże oraz skorzystanie z sauny lub basenu. Proponujemy również jacuzzi, leżakownię i nie tylko, zapewniając wszystkim poszukiwaczom relaksu duży wybór możliwości odpoczynku. Jesteśmy przekonani, że każda z naszych stref relaksu będzie miejscem, które uprzyjemni Ci pobyt w pięknych Międzyzdrojach. Trofana to wyjątkowy hotel SPA – morze, basen, komfortowe pokoje oraz bogata oferta Wellness to tylko niektóre z jego licznych atrakcji.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego hotelu oraz skorzystania z przygotowanych promocji – zarówno na weekend SPA nad morzem dla seniorów i zakochanych, jak również atrakcyjnej oferty pobytu na Święta czy walentynki.

kosme

Kosmetyka i masaże

U nas możesz zapewnić sobie wiele niezapomnianych doznań, korzystając z licznych zabiegów kosmetycznych i masaży. Nasz hotel SPA z basenem nad morzem pozwoli Ci odprężyć się i zapomnieć o wszelkich stresach i zmartwieniem.

kosme
sauna
sauna

Sauny

Jeśli chcesz cieszyć się przyjemnym, kojącym ciepłem, odwiedź nasz hotel SPA z basenem nad morzem Bałtyckim, w którym znajduje się Świat Saun. Będziesz mógł wygodnie się rozsiąść, cieszyć temperaturą i poczuć jak wszystkie troski odchodzą.

basen

Basen

Chcemy, by każdy, kto odwiedza nasz ośrodek w Międzyzdrojach miał różnorodne możliwości wypoczynku, poza przebywaniem nad Bałtykiem. Nasz hotel SPA nad morzem oferuje także wiele innych możliwości zaznania relaksu.

hotel-trofana-24
trofnamountain
trofnamountain

Słoneczna łąka Trofana Mountain

Przyjemne promienie słońca na skórze i piękna opalenizna w środku zimy? W Trofana Wellness & SPA jest to możliwe! Słoneczna łąka Trofana Mountain przeniesie Cię do letnich dni dzięki specjalnej technologii wykorzystującej bezpieczne promieniowanie ultrafioletowe. Wspiera ono syntezę witaminy D, poprawia metabolizm i wzmacnia odporność. Promieniowanie UV stymuluje również proces tworzenia kolagenu, dzięki czemu skóra szybciej się regeneruje, jest jędrna i gładka.

trofana-spa-massage-2024-ceny