opiniegosci

Poznaj nasze oferty

wesele

Wesele

Idealne wesele do marzenie każdej pary młodej. Piękny wystrój sali, wytworne dania, świetna muzyka i dobra zabawa to nieodłączne elementy każdej takiej imprezy. Dzięki kompleksowej ofercie naszego hotelu, zawiera ona wszystko co jest potrzebne do realizacji niezapomnianego przyjęcia weselnego. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz wyborów, od sali w której ma się odbyć uroczystość, do karty dań której wykwintne zestawy przygotowywane właśnie na takie okazje Państwu zaoferujemy. Gwarantujemy wykwalifikowany personel, czuwający nad przebiegiem wesela oraz atmosferę i klimat, których nie zapomni się do końca życia. Każde wesele to najpiękniejszy dzień w życiu młodej pary, a dzięki naszej pomocy stanie się on jeszcze bardziej wyjątkowy.

wesele
komunia
komunia

Pierwsza Komunia Święta

Dzień Pierwszej Komunii Świętej to jeden z najbardziej wyjątkowych dni w życiu każdego dziecka. Na tę niezwykłą okazję, mamy Państwu do zaoferowania wybór eleganckiej sali lub ogrodu zimowego, które bez wątpienia świetnie wpiszą się w podniosłość tego wydarzenia. Dzięki różności menu, które powstaje w oparciu o Państwa potrzeby oraz doskonale przygotowanemu personelowi, mały Komunista poczuję tak wyjątkowo jak na to w tym dniu zasługuje. Pięknie wystrojona sala, świetna obsługa, doskonałe jedzenie oraz niesamowity klimat hotelu- to wszystko sprawi, że dzień który powinien pozostać niezapomniany na długie lata, na pewno taki będzie.

chrzciny

Chrzciny

Chrzciny dziecka, to pierwsze wydarzenie kiedy to jest ono przedstawiane szerszemu gronie rodziny. To czas, kiedy wszyscy zbierają się aby uczcić przybycie nowego członka rodziny. To dzień, który jest pełen radości, szczęścia i uśmiechu. Każdy rodzić pragnie również, aby był to dzień idealny. Dzięki kompleksowej ofercie naszego hotelu pomożemy Ci sprawić, że taki właśnie będzie. Oferujemy szeroki wybór menu, dostosowanego właśnie do tej szczególnej okazji, klimatyczną salę ustrojoną zgodnie z Państwa gustem, a nasza profesjonalna obsługa dołoży wszelkich starań, aby tak ważny dzień dla dziecka i jego rodziców pozostał wyjątkowy. Spędź perfekcyjne zorganizowany dzień chrzcin w gronie rodzinnym w naszym hotelu, a gwarantujemy, że pozostanie on niezapomniany na długie lata.

chrzciny
babyshower
babyshower

Baby shower

W życiu jest wiele powodów do świętowania, ale najlepszym jest bez wątpienia pojawienie się nowego życia. W momencie dowiedzenia się o ciąży, każda przyszła mama pragnie podzielić się swoją radością z najbliższymi i celebrować tą wspaniałą nowinę. Kolorowe balony, serpentyny, delikatne, kolorowe dekoracje, wyśmienite jedzenie, grono najbliższych przyjaciół- to wszystko czego potrzeba do świętowania nowej mamie i to wszystko mamy już przygotowane w naszej ofercie! Obdarz mamę i dziecko deszczem prezentów i baw się w pięknym wnętrzu w świetnej atmosferze i korzystaj z szerokiego menu z naszą ofertą na pępkowe. Niech ten baby shower dla młodej mamy będzie niezapomniany!

konsolacja

Konsolacja

Różnego rodzaju uroczystości żałobne to bardzo mocno zakorzenione w naszej tradycji wydarzenie. Pozwala nam na ostatnie pożegnanie bliskiej osoby i spędzenie tego trudnego czasu w gronie rodzinnym. Ze względu na wagę i okoliczności takiego wydarzenia oferujemy Państwu kameralne przyjęcie w odpowiedniej atmosferze, w towarzystwie najbliższych. Nasza sala lub ogród zimowy zostaną ustrojone zgodnie z powagą i atmosferą okoliczności. Nasza wykwintna kuchnia oraz profesjonalny personel pomogą bez żadnych komplikacji i godnie przeżyć uroczystość. Gwarantujemy pełną prywatność i spokój podczas imprezy zamkniętej, jednocześnie zapewniając pełną, kompleksową obsługę.

konsolacja