sportduze

Sport i relax..

Sport i relaks na pierwszy już oka mogą nie wydawać się najtrafniejszym połączeniem, ale przygotowaliśmy dla Was coś, co na pewno Was przekona, że w naszym hotelu jest inaczej. Dla zdrowia jak najbardziej jest wskazany relaks i odpoczynek, ale również doza aktywnego wysiłku fizycznego i ruchu. Dlatego w przerwie między zażywaniem relaksacyjnych masaży i zabiegów odprężających w naszej strefie Wellness & Spa zapraszamy do skorzystania z basenu, także znajdującego się na terenie hotelu, wypożyczenia od nas roweru i skorzystania z nowo budowanej drogi rowerowej na trasie Międzyzdroje- Świnoujście lub na szybki wypad na golfa z przyjaciółką na jedno z pól w okolicy. Podaruj odrobinę relaksu zarówno ciału jak i umysłowi i skorzystaj ze świeżego, nadmorskiego powietrza podczas aktywnego wypoczynku.

golf

Golf

Golf staje się aktualnie coraz popularniejszą grą w Polsce. Jest świetną okazją do spotkań biznesowych, wypadów rodzinnych czy z przyjaciółmi. Fenomen golfa dotarł już przewie we wszystkie części kraju i nie ominął naszego hotelu. Jeżeli jesteś fanem bądź fanką tej nietuzinkowej gry to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Nie tylko przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę z golfem w zestawie, ale mamy też karty ze zniżkami dla naszych Gości na pole golfowe w Kołczewie znajdujące się zaledwie 10 km od obiektu. Oferujemy także kurs „Zielonej Karty”, która pomoże Ci rozpocząć przygodę z
golfem, zapozna z regułami, zasadami i etykietą golfową oraz pomoże w opanowaniu samej praktyki. Znajdzie się tu coś dla wprawionych graczy jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym wspaniałym sportem.

golf
tenis
tenis

Tenis

Tenis to sport, o którym w dzisiejszych czasach słyszeli już wszyscy, przyciąga zarówno najbogatszych jak i prostych obywateli, młodszych i starszych, sportowców i zagorzałych widzów. My mamy przyjemność zaprosić do nas Ich wszystkich. Dzięki dostępowi do kortu i profesjonalnego wyposażenia możemy zapewnić grę na najwyższym poziomie dla wszystkich zainteresowanych. Jeżeli jesteś natomiast jedną z tych osób, które nie miały jeszcze szczęścia doświadczyć na własnej skórze tego niezwykłego sportu nie wahaj się i rozpocznij z nami tą niesamowitą przygodę.

nordicwalking

Nordic Walking

Prosty, skuteczny, dostępny dla wszystkich- taki właśnie jest Nordic walking. Swoją niezwykłą dzisiaj popularność zawdzięcza głównie temu , że jest dostępny dla wszystkich, bez względu na wiek, kondycję czy tuszę. Można go uprawiać wszędzie: na plaży, w górach, w lesie czy parku. Oprócz swojej dostępności, sport ten cieszy się dużą skutecznością przez angażowanie w ruch wszystkich mięśni ciała. W porównaniu do zwykłego marszu, Nordic walking rozwiją również siłę i wytrzymałość ramion i pozwala spalić znacznie większą ilość kalorii. Dzięki kijkom wspomagającym stabilność jest jako świetna aktywność dla seniorów i seniorek, ale również dla wszystkich lubiących dłuższe spacery. W parze ze świeżym, rześkim morskim powietrzem Nordic walking staje się nie tylko wysiłkiem, ale i przyjemnością.

nordicwalking
rowery
rowery

Rowery

Forma uprawiania sportu, jaką jest jazda na rowerze z roku na rok przybiera na popularności. Jest prostym i niezwykle skutecznym sposobem na utratę wagi, wyrobienie kondycji czy po prostu spędzeniem aktywnie czasu. Oprócz tego jest bardzo skutecznym środkiem transportu, idealnym do zwiedzania okolicy. Rower jest idealną opcją dla każdego lubiącego spędzać czas aktywnie i efektywnie, poznając przy tym nowe miejsca, ludzi i kulturę. Możesz jeździć sam, z rodziną lub z przyjaciółmi. Zapraszamy Was do wypróbowania tras biegnących przez piękne lasy i parki, te położone w sąsiedztwie interesujących obiektów i wartych zwiedzenia miast oraz takie, które oprowadzą Was po naszych malowniczych Międzyzdrojach i ich najdalszych zakątkach.