Pokoje

Powierzchnia: 14m²

Widok na miasto

Łazienka w pokoju

TV z płaskim ekranem

Minibar

Bezpłatne WIFI

Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Pokój jedno lub dwuosobowy, składający się z części sypialnej oraz łazienki. W pokoju znajdują się jedno lub dwa łóżka, w zależności od życzenia gości. W prywatnej łazience znajduje się prysznic, toaleta oraz suszarka do włosów. Każdy z gości otrzyma swój zestaw ręczników. Pokój wyposażony jest w takie udogodnienia jak bezpłatne połączenie Wifi, minibar, sejf i telewizor. Możliwe jest również zamówienie usługi budzenia na życzenie. Wypoczynek w pokoju umila również piękny widok na miasto tuż za oknem.

Powierzchnia: 20m²

Balkon

Widok na miasto

Klimatyzacja

Łazienka w pokoju

TV z płaskim ekranem

Minibar

Bezpłatne WIFI

Pokój dwuosobowy typu Deluxe z balkonem

Pokój dwuosobowy typu Deluxe z balkonem składa się z małego przedsionka połączonego z częścią sypialną oraz łazienki. W pokoju znajdują się dwa duże łóżka, szafa lub garderoba oraz telewizor. Inne udogodnienia tego pokoju to bezpłatne Wifi, prywatny zestaw do parzenia kawy lub herbaty, minibar, sejf, czajnik elektryczny oraz klimatyzacja. Goście tego pokoju mogą korzystać z usługi budzenia na życzenie oraz cieszyć się widokiem miasta za oknem, podziwiając go z Ich prywatnego balkonu. Oprócz tego, w Ich łazience, oprócz standardowej sucharki do włosów oraz zestawu ręczników dla każdego z gości, będzie znajdował się bezpłatny zestaw kosmetyków.

Powierzchnia: 40m²

Balkon

Widok na miasto

Klimatyzacja

Łazienka w pokoju

TV z płaskim ekranem

Minibar

Bezpłatne WIFI

Apartament typu Deluxe

Apartament typu Deluxe to duży, przestronny i luksusowy pokój o dużej powierzchni. Składa się z przedsionka połączonego z salonem, który również spełnia rolę sypialni. W apartamencie znajduję się jedna w pełni wyposażona łazienka, w której goście znajdą suszarkę do włosów, prysznic i bezpłatny zestaw kosmetyków dla własnego użytku, oraz dodatkowa toaleta. W pokoju na gości czekają takie udogodnienia jak bezpłatne połączenie Wifi, sejf, minibar, zestaw do parzenia kawy lub herbaty, czajnik elektryczny, szafa lub garderoba oraz rozkładana sofa. Oprócz tego, goście tego apartamentu mogą cieszyć się czasem spędzonym w części wypoczynkowej Ich pokoju, pięknym widokiem na miasto, który podziwiać będą z prywatnego balkonu oraz usługą budzenia na życzenie.

Powierzchnia: 16m²

Balkon

Klimatyzacja

Łazienka w pokoju

TV z płaskim ekranem

Minibar

Bezpłatne WIFI

Pokój jednoosobowy typu Deluxe

Pokój jednoosobowy typu Deluxe to relaks i luksusowe odprężenie dla jednej osoby. Składa się z części sypialnej oraz łazienki. W sypialni znajduję się duże, wygodne łózko, telewizor oraz szafa lub garderoba. Łazienka natomiast wyposażona jest w suszarkę do włosów, prysznic, toaletę oraz w bezpłatny zestaw kosmetyków dla gości pokoju. Oprócz tego , w pokoju można znaleźć takie udogodnienia jak bezpłatne Wifi, sejf, minibar, czajnik elektryczny oraz klimatyzację. Goście pokoju mogą również zamówić usługę budzenia na życzenie.

Powierzchnia: 24m²

Balkon

Łazienka w pokoju

TV z płaskim ekranem

Minibar

Bezpłatne WIFI

Studio

Studio to przestronny pokój dla dwóch osób składający się z części wypoczynkowej, sypialnej oraz łazienki. Prywatna łazienka wyposażona jest w prysznic, toaletę oraz suszarkę do włosów. W sypialni znajdują się dwa duże, wygodne lóżka oraz szafa lub garderoba. W części wypoczynkowej goście znajdą telewizor, czajnik elektryczny, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz inne udogodnienia, takie jak sejf czy minibar. Oprócz tego mogą korzystać z bezpłatnego Wifi, usługi budzenia na życzenie lub podziwiać obraz miasta a Ich prywatnego balkonu.

Powierzchnia: 12m²

Łazienka w pokoju

TV z płaskim ekranem

Minibar

Bezpłatne WIFI

Pokój dwuosobowy typu Economy

Pokój dwuosobowy typu Economy to pokój składający się z części sypialnej oraz łazienki. W części sypialnej znajdują się dwa duże i wygodne łóżka, telewizor oraz szafa lub garderoba. Łazienka jest natomiast wyposażona w prysznic, suszarkę do włosów, zestaw ręczników dla każdego z gości oraz toaletę. Oprócz tego, goście mogą korzystać z takich udogodnień jak sejf, minibar, usługa budzenia na życzenie oraz bezpłatne połączenie Wifi.

Powierzchnia: 16m²

Taras

Widok na miasto

Klimatyzacja

Łazienka w pokoju

TV z płaskim ekranem

Minibar

Bezpłatne WIFI

Pokój dwuosobowy typu Deluxe z tarasem

Pokój dwuosobowy typu Deluxe z tarasem to pokój składający się z małego przedsionka, części wypoczynkowej, części sypialnej oraz łazienki. W części wypoczynkowej znajduję się telewizor, szafa lub garderoba, sejf oraz minibar. W części sypialnej goście znajdą dwa duże, wygodne łóżka oraz wejście na taras z którego mogą podziwiać panoramę miasta. Łazienka jest natomiast wyposażona w prysznic, suszarkę do włosów, toaletę oraz bezpłatny zestaw kosmetyków przygotowany specjalnie dla gości. Co więcej, goście tego luksusowego pokoju mogą korzystać z takich udogodnień jak zestaw do parzenia kawy i herbaty, czajnik elektryczny, klimatyzacja, bezpłatne połączenie Wifi oraz usługa budzenia na życzenie.