Kawiarnia Trofana

Włoska filozofia życia

O Kawiarni

W Hotelu Trofana można nie tylko skorzystać z komfortowych noclegów, ale także skosztować aromatycznej kawy. W naszej hotelowej kawiarni używamy jedynie ziaren Giovani Coffee. To mieszanka amerykańskiej Arabiki i azjatyckiej Robusty. Wypalana jest w polskiej palarni według tradycyjnej włoskiej receptury.

Charakteryzuje ją jedwabistość, kremowość i cytrusowy posmak.

Za kawą Giovani Coffee stoi wyjątkowa włoska filozofia. Giovani to stary rybak, symbol wytrwałości i ciężkiej pracy, dla którego niezwykle ważne jest życie w harmonii oraz celebracja chwil przyjemności i relaksu, najlepiej z filiżanką doskonałej kawy.

Zainspirowani postawą rybaka, stworzyliśmy przestrzeń, która sprzyja zatrzymaniu się, odpoczywaniu i tworzeniu przyjemnych wspomnień. Zapraszamy Was do doświadczenia tych chwil właśnie w naszej kawiarni.

Hotel Trofana

Hotel Trofana

Wnętrza

Kawiarnia Hotelu Trofana to wyjątkowe miejsce – idealne na spotkania z najbliższymi, celebrację przyjemności i odpoczynku.

KLIKNIJ NA ZDJĘCIE ABY ZOBACZYĆ GALERIĘ

Kawiarnia

Kawiarnia

Poznaj naszą kawę

Rozpocznij dzień z idealną kawą. Wyjątkowy smak naszej kawy zawdzięczamy najlepszym ziarnom, które pozyskujemy na dwóch kontynentach. Starannie wybraliśmy plantacje, które definiują wyjątkowy smak naszej mieszanki.

KLIKNIJ PLAY ABY ZOBACZYĆ FILM – WIĘCEJ O KAWIE: GIOVANICOFFEE.COM