Wakacje nad morzem z dziećmi

Nigdy nie zapominamy o naszych
najmłodszych gościach!

dzieci_mobile

Dzieci

Nigdy nie zapominamy o naszych
najmłodszych gościach!

Dlatego też przygotowaliśmy szereg udogodnień dzięki którym nawet w pochmurne dni dzieci nie będą się nudzić.

Hotel Trofana to miejsce prorodzinne, w którym dbamy zarówno o dorosłych Gości, jak i maluszki, które nas odwiedzają wraz ze swoimi rodzicami lub opiekunami. Wakacje nad morzem z dziećmi będą z całą pewnością należeć do tych udanych, jeśli tylko wybierzesz ofertę naszego obiektu. Przygotowaliśmy u nas szereg atrakcji, które sprawią, że każdy maluch miło zapamięta czas spędzony w Hotelu Trofana. Zapraszamy do poznania naszej oferty, z całą pewnością przekona Cię ona do tego, że wczasy nad morzem z dzieckiem właśnie u nas, to doskonały wybór.

Hotel dla rodzin z dziećmi nad morzem – Międzyzdroje

Decydując się na nocleg w naszym obiekcie, zwróć przede wszystkim uwagę na menu naszej restauracji. Nie brak potraw dedykowanych najmniejszym gościom, które z całą pewnością wzbudzą apetyt nawet u największych niejadków. To jednak nie wszystko – w restauracji przygotowaliśmy także kolorowanki, tak aby maluch nie nudził się, kiedy rodzice lub opiekunowie spożywają posiłek. Nie brakuje u nas także dodatkowego wyposażenia w postaci krzesełek do karmienia dla dzieci!

Atrakcje, które spodobają się maluchom – SPA i nie tylko

Na maluszki starsze i młodsze czeka moc atrakcji, które sprawią, że każdy z nich zapamięta miło czas spędzony w Hotelu Trofana.

Przede wszystkim czeka na nie Kids Club “Amazonia”, czyli specjalna przestrzeń wyposażona w tablice, zabawki, przybory plastyczne i wiele innych akcesoriów.

W naszym hotelu nie brak także atrakcyjnej oferty SPA, przeznaczonej nie tylko dla dorosłych! Nasi specjaliści wykonują także specjalne pielęgnacyjne zabiegi, z których z całą pewnością skorzystają najmłodsi Goście. Nie tylko zadbamy o Twoje dziecko, ale też zapewnimy mu podczas zabiegu przyjazną atmosferę, tak aby maluszek wyszedł ze strefy SPA w pełni zadowolony. Zapraszamy do poznania szerokiej oferty.

Dla maluszków – udogodnienia w łazienkach i pokojach

Doskonale rozumiemy, że opieka nad dzieckiem, szczególnie podczas wyjazdu z przytulnego i komfortowego domu, może być nieco problematyczna. Jednakże zapewniamy naszym Gościom wszelkie udogodnienia, w tym: dodatkowe ręczniki, , łóżeczko dla maluszka , pościel w przyjaznych wzorach, kocyk, innymi słowy, nasz hotel to miejsce, gdzie zarówno rodzic, jak i pociecha poczują się komfortowo i bezpiecznie.

Zapraszamy na wczasy z dziećmi do Międzyzdrojów. Malownicza miejscowość atrakcyjna zarówno latem, jak i w każdą inną porę roku. Od nas niedaleko jest do Alei Gwiazd, granicy z Niemcami, do plaży, a także na piękny punkt widokowy Wzgórze Gosań. Zapraszamy rodziny z dziećmi do odwiedzin Hotelu Trofana.

Kids Club „Amazonia”

Zapraszamy najmłodszych gości do Kids Clubu „Amazonia” czynnego codziennie. Klubik wyposażony jest w tablice do malowania oraz przybory plastyczne. Na dzieci czeka duży wybór zabawek pluszowych, puzzle, gry edukacyjne oraz basen z kulkami. W wakacje letnie oraz ferie zimowe podczas pobytów pakietowych prowadzone są zajęcia animacyjne pod okiem wykwalifikowanych animatorów.

Summer Golf Kids Akademia

Przygotowaliśmy ofertę skierowaną dla najmłodszych chcących spędzić aktywnie więcej czasu na świeżym powietrzu. Pod okiem wykwalifikowanego instruktora poznają zasady gry w golfa grając na 27 dołkowym polu golfowym, na którym regularnie odbywają się zawodowe oraz amatorskie turnieje golfowe. Oferta skierowana jest dla dzieci w każdym wieku. (lekcje są odpłatne)

hotel-trofana-29
hotel-trofana-30

SPA dla najmłodszych

W ofercie spa są przygotowane zabiegi z myślą o najmłodszych.
Więcej w zakładce SPA

Lobby

 • Miejsce do przechowywania wózków dziecięcych

Kawiarnia

Nasza kawiarnia to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi – serwujemy pyszną gorącą czekoladę i desery lodowe dla dzieci oraz aromatyczną kawę dla rodziców.
Zapewniamy krzesełka do karmienia dzieci i śliniaki.

hotel-trofana-28
hotel-trofana-31

Udogodnienia w pokoju

 • Łóżeczko dla małego dziecka
 • Pościel w łóżeczku dla małego dziecka
 • Kocyk
 • Czajnik do zagotowania wody
 • Zabezpieczenia kontaktów

Udogodnienia w łazience

 • Dodatkowe ręczniki dla dzieci
 • Nocnik
 • Jednorazowe torby na brudne pieluchy
 • Wanienka do kąpieli dziecka
 • Podest
 • Nakładka na sedes

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o udogodnieniach jakie przygotowaliśmy dla najmłodszych w naszym Hotelu