Baby shower

A Boy or a Girl ?

baby_showe_mob

Baby shower

A Boy or a Girl ?

Jesteś świeżo upieczoną mamą i nie możesz doczekać się przyjścia na świat swojego maluszka? Niech ten Baby shower dla młodej mamy będzie niezapomniany!

Kompleksowa organizacja

Jesteś świeżo upieczoną mamą i nie możesz doczekać się przyjścia na świat swojego maluszka? Chcesz uczcić to wyjątkowe wydarzenie w gronie najbliższych przyjaciół i w wyjątkowym miejscu? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Zaproś przyjaciółki i celebrujcie to wyjątkowe wydarzenie w pięknie przystrojonej sali wśród kolorowych dekoracji i słodkich, idealnych dla tej okazji dań mistrza cukiernictwa. Dla przyszłych mam mamy masę ciekawych ofert. Piękną salę lub ogród zimowy, które idealnie wpiszą się w atmosferę radości i szczęścia, wachlarz propozycji z naszego menu dostosowanego do życzeń klientów i wyjątkowości każdej okazji oraz świetnie wykwalifikowany personel, który dopilnuje aby przyszła mam była zajęta jedynie zabawą i świętowaniem przyjścia na świat swojego dziecka. Ty wybierasz i decydujesz, my organizujemy. Ciesz się radosnym czasem oczekiwania na swojego
maluszka a nam pozwól zając się resztą.

Istnieje również możliwość skomponowania menu wedle własnego pomysłu. Zapewniamy wykwalifikowany personel, który będzie czuwał nad przebiegiem imprezy.

Kompleksowa oferta Naszego Hotelu zawiera wszystko, co potrzebne do udanej realizacji przyjęcia Baby shower.  Powierzając nam jego organizację macie Państwo pewność, że klimat i atmosfera na długo pozostaną w pamięci Państwa i Waszych Gości. Każde przyjęcie traktujemy indywidualnie i wiemy jak uczynić tę okazję wyjątkową.

Zadzwoń do nas:

Napisz maila: