Wyjazd nad morze z koleżankami – Dzień Kobiet w SPA

 w Blog

Dzień Kobiet jest wyjątkowym świętem, dlatego warto odpowiednio go celebrować – najlepiej w towarzystwie najbliższych koleżanek. To świetna okazja, by zapomnieć na chwilę o codziennych obowiązkach i podarować sobie trochę przyjemności. Dużą popularnością cieszą się ostatnio babskie wypady do SPA – czy naprawdę warto?

Wyjazd do SPA z przyjaciółką

Życie stawia przed nami każdego dnia wiele wyzwań, dlatego warto wykorzystać każdą okazję, by odpocząć i zregenerować siły. Nie znamy na to lepszego miejsca, niż hotel SPA nad morzem. Relaksujące masaże, pielęgnujące zabiegi na twarz i ciało, basen, jacuzzi, sauna – w połączeniu z towarzystwem bliskich nam kobiet to skuteczny przepis na odpoczynek zarówno ciała, jak i duszy.

W hotelu Trofana na wszystkie Panie czeka harmonijna i bogato wyposażona strefa SPA oferująca:

  • masaże i zabiegi kosmetyczne w wykonaniu specjalistów,
  • seanse w saunie suchej i łaźni parowej,
  • basen z przeciwprądami oraz jacuzzi,
  • lodową grotę,
  • słoneczną łąkę.

Dopełnieniem tego relaksu będzie doskonałe jedzenie z naszej hotelowej restauracji. Nad menu czuwa doświadczony szef kuchni, dzięki czemu każde danie to gwarantowana uczta dla podniebienia.

Czy warto przyjechać w marcu nad morze?

Bałtyk zaskakuje swoim pięknem o każdej porze roku, szczególnie wiosną, kiedy przyroda budzi się do życia po zimie. Nie jest to oczywiście czas na kąpiele w morzu i opalanie, ale w marcu nad morzem również można wartościowo spędzić czas. Jeśli lubicie aktywny wypoczynek, zachęcamy do spacerowania, joggingu czy nordic walking po plaży. Ruch, szum fal oraz ograniczona liczba bodźców świetnie wpływają na naszą psychikę – pozwalają skutecznie odpocząć i naładować baterie. Ale to nie wszystko!

Wiosenny pobyt nad morzem będzie korzystny także dla naszego zdrowia. Czyste nadmorskie powietrze oczyszcza drogi oddechowe, łagodzi stany zapalne i alergiczne oraz poprawia odporność. Niewiele osób wie, że najwięcej jodu w powietrzu, jest właśnie w okresie od października do marca – wczesna wiosna to więc ostatnia okazja, by uzupełnić niedobory tego niezwykle ważnego pierwiastka.

Co najważniejsze – poza sezonem nad morzem nie ma tłumów turystów, wszędzie panuje cisza i spokój. Można więc w pełni cieszyć się czasem wolnym, pięknymi okolicznościami przyrody i towarzystwem przyjaciółek.

Ostatnie wpisy