Wieczór panieński w SPA – jak go zorganizować?

 w Blog

Bez wątpienia motyw przewodni wieczoru panieńskiego powinien być dostosowany do upodobań przyszłej Panny Młodej. Jednak która kobieta odmówi sobie upiększających i odprężających zabiegów w SPA? To doskonały pomysł na zmysłową przygodę przed ślubem. Jak zorganizować taki wieczór? Podpowiadamy.

Stwórz listę gości

Przyjaciółki, siostry, koleżanki – uczestniczkami wieczoru panieńskiego powinny być kobiety bliskie sercu Panny Młodej. Stworzenie takiej listy to spore wyzwanie, warto więc dyskretnie podpytać o to samą zainteresowaną. Potem wystarczy nawiązać z nimi kontakt w mediach społecznościowych i gotowe.

Wybierz termin i miejsce

Ustalcie go wspólnie na podstawie budżetu, którym dysponujecie. Wieczór panieński może odbyć się w SPA w Waszej okolicy lub też w jakimś wyjątkowym miejscu, np. w SPA w hotelu nad morzem, w górach czy na mazurach. W wyborze terminu z pewnością pomoże utworzenie wydarzenia w mediach społecznościowych. Im więcej uczestniczek, tym trudniej będzie bowiem znaleźć datę, która dopasuje wszystkim.

Ustal wstępny plan wieczoru

Motyw przewodni, lista zabiegów, wykwintna kolacja – warto wcześniej wszystko zaplanować, aby uniknąć chaosu czy nudy w trakcie wieczoru panieńskiego. Ustalcie też, na jakie zabiegi się decydujecie i w jakiej kolejności. Do wyboru jest naprawdę sporo – od klasycznych i relaksujących masaży, przez saunę, basen aż po kąpiele w jacuzzi. To ważne również ze względu na rzeczy, które należy ze sobą zabrać. O ile wizyta w spa nie wymaga dodatkowego ekwipunku, o tyle wizyta na basenie nie obejdzie się już bez stroju kąpielowego.

Zorganizuj dodatkowe atrakcje

Ich ilość zależy od miejsca, w którym będzie odbywać się wieczór panieński. Warto jednak zadbać o smaczne przekąski – zarówno na słodko, jak i na słono, alkohol zgodny z preferencjami uczestniczek, a także relaksującą muzykę w tle. Atrakcją wieczoru mogą być również różnego rodzaju gry, zabawy czy quizy, które mogą odbyć się już po zabiegach w zarezerwowanym pokoju hotelowym.

Niezależnie jednak od tego, na co się zdecydujecie, ważne, aby były to atrakcje, które sprawią największą radość Pannie Młodej i zapewnią jej masę dobrych wspomnień z tego szczególnego dnia.

Ostatnie wpisy