Restauracja Trofana

rest_bg-min

Polska tradycja i światowe smaki

O Restauracji

W Hotelu Trofana można nie tylko skorzystać z komfortowych noclegów, ale także skosztować pysznych dań kuchni polskiej. Nowoczesny wystrój wnętrz, dyskretny personel i wieloletnie doświadczenie Szefa Kuchni wpływa na zadowolenie każdego Klienta. Proponujemy różne potrawy: poczynając od lekkich przystawek, przez rozgrzewające zupy, aż po dania obiadowe i desery.

Urządzenie sali i restauracji w oryginalnej stylistyce pozwoliło na wprowadzenie do każdego wnętrza nutki elegancji oraz nowoczesności. Goście czują się zatem przytulne i swobodnie, niezależnie od tego, czy spożywają śniadanie, spotykają się na kawie, czy zasiadają do wspólnej kolacji. Dzięki temu  zawsze panuje przyjazna atmosfera, udzielająca się zarówno Klientom, jak i obsłudze.

Hotel Trofana

Hotel Trofana

Wnętrza

Restauracja Hotelu Trofana to wyjątkowe miejsce – idealne wczesne śniadanie, obiad w gronie rodzinnym, czy romantyczną kolację we dwoje.

KLIKNIJ NA ZDJĘCIE ABY ZOBACZYĆ GALERIĘ

Restauracja Trofana

Restauracja Trofana

Poznaj naszą kawę

Rozpocznij dzień z idealną kawą. Wyjątkowy smak naszej kawy zawdzięczamy najlepszym ziarnom, które pozyskujemy na dwóch kontynentach. Starannie wybraliśmy plantacje, które definiują wyjątkowy smak naszej mieszanki.

KLIKNIJ PLAY ABY ZOBACZYĆ FILM – WIĘCEJ O KAWIE: GIOVANICOFFEE.COM