Majówka nad morzem – dlaczego warto?

 w Blog

Majówka to jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w roku. Trudno się temu dziwić – pogoda jest już najczęściej naprawdę piękna, a biorąc kilka dodatkowych dni urlopu, można zaplanować porządne wakacje. Gdzie warto spędzić majówkę 2023?

Majówka nad morzem

Niezależnie od liczby dni wolnych, którymi dysponujesz, długi weekend majowy warto spędzić nad polskim morzem. To świetna okazja zarówno na wyjazd tylko we dwoje, jak i całą rodziną czy z przyjaciółmi. Szum morza, miękki i ciepły piasek pod stopami, pyszne jedzenie i towarzystwo najbliższych – czego chcieć więcej w majówkę?

Dlaczego warto spędzić majówkę nad morzem?

Choć to jeszcze nie pełnia lata, majowa pogoda naprawdę potrafi rozpieścić. Po długiej zimie, najczęściej spędzonej w mieście, wszyscy jesteśmy spragnieni słońca i świeżego powietrza. W maju już na pewno uda się dłużej posiedzieć na plaży i na przykład poczytać książkę, a niektórzy pewnie nawet skuszą się, by zamoczyć stopy w morzu. Pamiętajcie więc o zabraniu leżaków i dobrego kremu z filtrem.

Sezon powoli się zaczyna, więc na odwiedzających czeka już w kurortach sporo atrakcji, restauracji i kawiarni.

Co robić w majówkę nad morzem?

Samo siedzenie na plaży Cię nie przekonuje? Nad morzem można świetnie aktywnie spędzić czas – spacery, rower, bieganie, nordic walking, no i zwiedzanie. Decydując się na majówkę w Międzyzdrojach nie można nie zobaczyć miejsc, takich jak Promenada Gwiazd, Oceanarium, Molo, Park Zdrojowy czy znajdujący się w sąsiedztwie Woliński Park Narodowy.

Aby czerpać z wypoczynku pełnymi garściami, warto zatrzymać się w komfortowym hotelu, takim jak Trofana. Na naszych gości czekają wygodne i przestronne pokoje, pyszne jedzenie, wiele atrakcji dla najmłodszych i strefa Wellness & SPA – która będzie świetną alternatywą na przykład w razie niepogody czy chęci odpoczynku od zwiedzania. Do Waszej dyspozycji oddajemy baseny, jacuzzi, sauny i wiele, wiele więcej. Przygotowaliśmy również bogatą ofertę masaży i zabiegów pielęgnacyjnych.

Ostatnie wpisy