Hotel przyjazny dzieciom – rodzinny pobyt nad morzem

 w Blog

Wakacyjny wyjazd z dzieckiem może być dla rodziców sporym wyzwaniem. Trzeba przecież odpowiednio wszystkich spakować, zadbać o całą logistykę i zorganizować nocleg. Ta ostatnia kwestia bywa dla rodziców szczególnie kłopotliwa – w gąszczu ofert trudno znaleźć hotel, który rzeczywiście będzie przygotowany na przyjazd najmłodszych gości. Jaki powinien być hotel przyjazny dzieciom?

Hotel przyjazny dzieciom – czyli jaki?

Wyjazd i związana z nim nagła zmiana otoczenia potrafią być dla malucha szczególnie stresujące. Dlatego hotel, który chce zasłużyć sobie na tytuł obiektu przyjaznego dzieciom, musi stworzyć komfortowe, niemal domowe, warunki. Będzie to ułatwieniem nie tylko dla dzieci, ale także dla ich opiekunów. Czym powinien charakteryzować się hotel przyjazny dzieciom?

  1. Infrastruktura – Czyli możliwość dostawienia dziecięcych łóżeczek, dostępność wanienki czy krzesełka do karmienia. Szczególnie docenią to rodzice – zaoszczędzą wiele miejsca w bagażu. W Hotelu Trofana zapewniamy również zabezpieczenia kontaktów, nocnik, podest oraz nakładkę na sedes, a żeby dodatkowo umilić maluchom pobyt – specjalną pościel w przyjaznych dzieciom wzorach oraz mięciutkie kocyki. Ważne jest również, by pokój był przestronny, najlepiej z wydzieloną strefą wypoczynkową i sypialną.
  2. Dziecięce menu – W kwestii jedzenia dzieci bywają niezwykle wybredne, i o ile w domowych warunkach rodzice świetnie sobie radzą z niejadkami, o tyle poza domem może to być trudniejsze. By oszczędzić opiekunom stresu i zadowolić dziecięce brzuszki, w naszej hotelowej restauracji przygotowaliśmy specjalne menu. W jego skład wchodzą sprawdzone propozycje, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym podniebieniom.
  3. Atrakcje dla najmłodszych – Wybierając hotel na wakacje z dziećmi, warto sprawdzić, jakie atrakcje dla najmłodszych oferuje dany obiekt. Mogą okazać się one szczególnie przydatne w razie niepogody. W naszym hotelu na najmłodszych gości czeka Kids Club “Amazonia”, czyli sala zabaw wyposażona w tablice, przybory plastyczne oraz gry i zabawki. Dodatkowo w czasie świąt i wakacji odbywają się uwielbiane przez dzieci zajęcia z animatorami.

Sala zabaw nie jest naszą jedyną atrakcją. W strefie SPA czekają relaksujące i pielęgnujące zabiegi, które z pewnością przypadną dzieciom do gustu. Zapraszamy również do strefy saun i basenów – w pełni dostosowanej do wszystkich odwiedzających, dzięki czemu cała rodzina może razem cieszyć się relaksem w wodzie.  Wybór hotelu w dużym stopniu wpływa na jakość pobytu i wypoczynku. Planując wakacje z dziećmi, warto więc szczególnie zadbać o tę kwestię, by oszczędzić sobie i maluchom stresu oraz w pełni cieszyć się rodzinnym czasem. Hotel Trofana to także hotel dla dzieci – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pobytową.

Ostatnie wpisy