wellness_bg-min

Odpoczynek dla ciała i duszy

Zrelaksuj się w strefie Wellness

Przygotowaliśmy dla naszych Gości wyjątkowe zabiegi Wellness, które pozwolą spędzić relaksujące i nastawione na wypoczynek wakacje w bardzo komfortowych warunkach. Hotel Trofana oferuje nie tylko pielęgnację ciała, ale również możliwość odstresowania się oraz rozładowania emocji.

Mając na uwadze profesjonalizm zabiegów Wellness i SPA, zatrudniając wykwalifikowanych specjalistów, zagwarantowaliśmy wyjątkowe warunki do spędzenia zarówno dłuższych wczasów, jak i weekendu SPA nad morzem – w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb.

kosme

Kosmetyka i masaże

U nas możesz zapewnić sobie wiele niezapomnianych doznań, korzystając z licznych zabiegów kosmetycznych i masaży. Nasz hotel SPA z basenem nad morzem pozwoli Ci odprężyć się i zapomnieć o wszelkich stresach i zmartwieniem.

sauna

Sauny

Jeśli chcesz cieszyć się przyjemnym, kojącym ciepłem, odwiedź nasz hotel SPA z basenem nad morzem Bałtyckim, w którym znajduje się Świat Saun. Będziesz mógł wygodnie się rozsiąść, cieszyć temperaturą i poczuć jak wszystkie troski odchodzą.

basen

Basen

Chcemy, by każdy, kto odwiedza nasz ośrodek w Międzyzdrojach miał różnorodne możliwości wypoczynku, poza przebywaniem nad Bałtykiem. Nasz hotel SPA nad morzem oferuje także wiele innych możliwości zaznania relaksu.