Zapraszamy Państwa do odbycia wspólnej, PYSZNEJ przygody…

W Hotelu Trofana można nie tylko skorzystać z komfortowych noclegów, ale także skosztować pysznych dań kuchni polskiej. Nowoczesny wystrój wnętrz, dyskretny personel i wieloletnie doświadczenie Szefa Kuchni wpływa na zadowolenie każdego Klienta. Proponujemy różne potrawy: poczynając od lekkich przystawek, przez rozgrzewające zupy, aż po dania obiadowe i desery. Urządzenie sali i restauracji w oryginalnej stylistyce pozwoliło na wprowadzenie do każdego wnętrza nutki elegancji oraz nowoczesności. Goście czują się zatem przytulne i swobodnie, niezależnie od tego, czy spożywają śniadanie, spotykają się na kawie, czy zasiadają do wspólnej kolacji. Dzięki temu w gastronomicznych punktach naszego hotelu zawsze panuje przyjazna atmosfera, udzielająca się zarówno Klientom, jak i obsłudze.

Restauracja

Jest to miejsce, z którego mogą korzystać zarówno Goście hotelowi, jak i Klienci z zewnątrz. W restauracji podajemy dania z karty, doradzając Klientom najkorzystniejsze rozwiązania. Zachęcamy także do spędzenia wolnej chwili przy filiżance kawy, herbaty, szklance soku czy lampce wina.

Imprezy i konferencje

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje naszych Klientów, dlatego bardzo często organizujemy różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, imprezy firmowe oraz biznesowe spotkania. Dzięki przestrzennej restauracji z tarasem letnim i nieskończoną ilością oryginalnych pomysłów, jesteśmy w stanie zorganizować dowolne wydarzenie o każdej porze roku. Zgłaszają się do nas zarówno Klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  • Świetna lokalizacja
  • Dostosowanie oferty do indywidualnych oczekiwań Klienta
  • Przestrzenna restauracja i sala konferencyjna
  • Doświadczona, profesjonalna i dyskretna obsługa
  • Luksusowe wyposażenie

Regularnie przygotowujemy dla Państwa pakiety na specjalne okazje. Dzięki temu, mogą Państwo spędzić u nas romantyczny weekend lub wieczór, obejmujący między innymi nastrojową kolację z szampanem, przy blasku świec i płatkami róż. Zapewniamy także relaksacyjny pobyt dla Seniorów, podczas którego będą oni mogli odpocząć, zregenerować się, wybrać odpowiednią dla siebie dietę. Wszystkich zainteresowanych szczegółami zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni, że wybiorą Państwo propozycję na miarę swoich potrzeb i oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów!