Przygotowaliśmy dla naszych Gości wyjątkowe zabiegi Wellness, które pozwolą spędzić relaksujące i nastawione na wypoczynek wakacje w bardzo komfortowych warunkach. Hotel Trofana oferuje nie tylko pielęgnację ciała, ale również możliwość odstresowania się oraz rozładowania emocji. Zatrudniając wykwalifikowanych specjalistów, zagwarantowaliśmy wyjątkowe warunki do spędzenia zarówno dłuższych wczasów, jak i weekendu SPA nad morzem – w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb.

Sauna i basen

Zmęczonym Gościom polecamy przede wszystkim różnorodne masaże oraz skorzystanie z sauny lub basenu. Proponujemy również jacuzzi, leżakownię i nie tylko, zapewniając wszystkim poszukiwaczom relaksu duży wybór możliwości odpoczynku. Jesteśmy przekonani, że każda z naszych stref relaksu będzie miejscem, które uprzyjemni Ci pobyt w pięknych Międzyzdrojach. Trofana to wyjątkowy hotel SPA – morze, basen, komfortowe pokoje oraz bogata oferta Wellness to tylko niektóre z jego licznych atrakcji.

Oferta SPA nad morzem

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego hotelu oraz skorzystania z przygotowanych promocji – zarówno na weekend SPA nad morzem dla seniorów i zakochanych, jak również atrakcyjnej oferty pobytu na Święta czy walentynki.

Special


Pragniemy Ci zaoferować zabiegi na ciało, które pomogą zadbać o niedotlenioną skórę oraz zwalczyć problemy z krążeniem. Nasz hotel SPA z basenem nad morzem oferuje peelingi, detoksykację i zabiegi ujędrniające ciało. Korzystając z usług naszego obiektu nad Bałtykiem możesz się zrelaksować oraz zadbać o zdrowy wygląd swojego ciała.

Czytaj…

Special
U nas możesz zapewnić sobie wiele niezapomnianych doznań, korzystając z licznych zabiegów kosmetycznych i masaży. Nasz hotel SPA z basenem nad morzem pozwoli Ci odprężyć się i zapomnieć o wszelkich stresach i zmartwieniem. W naszym ośrodku nad Bałtykiem będziesz mógł zregenerować swoje ciało i rozkoszować życiem.

Czytaj…

Special


Jeśli chcesz cieszyć się przyjemnym, kojącym ciepłem, odwiedź nasz hotel SPA z basenem nad morzem Bałtyckim, w którym znajduje się Świat Saun. Będziesz mógł wygodnie się rozsiąść, cieszyć temperaturą i poczuć jak wszystkie troski odchodzą. U nas będziesz miał dostęp do wielu atrakcji, wśród nich z pewnością wybierzesz jakąś dla siebie.

Czytaj…

Special


Chcemy, by każdy, kto odwiedza nasz ośrodek w Międzyzdrojach miał różnorodne możliwości wypoczynku, poza przebywaniem nad Bałtykiem. Nasz hotel SPA nad morzem oferuje także wiele innych możliwości zaznania relaksu. Goście mogą iść na basen i popływać w jego ciepłych wodach. Można u nas skorzystać także z saun, masaży i wielu innych odprężających atrakcji.

Czytaj…