Przygotowaliśmy dla naszych Gości wyjątkowe zabiegi Wellness, które pozwolą spędzić relaksujące i nastawione na wypoczynek wakacje w bardzo komfortowych warunkach. Hotel Trofana oferuje nie tylko pielęgnację ciała, ale również możliwość odstresowania się oraz rozładowania emocji. Zatrudniając wykwalifikowanych specjalistów, zagwarantowaliśmy wyjątkowe warunki do spędzenia zarówno dłuższych wczasów, jak i weekendu SPA nad morzem – w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb.

Zmęczonym Gościom polecamy przede wszystkim różnorodne masaże oraz skorzystanie z sauny lub basenu. Proponujemy również jacuzzi, leżakownię i nie tylko, zapewniając wszystkim poszukiwaczom relaksu duży wybór możliwości odpoczynku. Jesteśmy przekonani, że każda z naszych stref relaksu będzie miejscem, które uprzyjemni Ci pobyt w pięknych Międzyzdrojach. Trofana to wyjątkowy hotel SPA – morze, basen, komfortowe pokoje oraz bogata oferta Wellness to tylko niektóre z jego licznych atrakcji.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego hotelu oraz skorzystania z przygotowanych promocji – zarówno na weekend SPA nad morzem dla seniorów i zakochanych, jak również atrakcyjnej oferty pobytu na Święta czy walentynki.