Hotel Trofana - Golf #2


GOLF

Zapraszamy na grę w golfa na 27- dołkowym polu golfowym klasy mistrzowskiej z polem treningowym oraz obszarami chipping i putting – greens. Zawodowcy docenią zróżnicowany krajobraz, urozmaicony wieloma bunkrami i przeszkodami wodnymi. Pole golfowe oddalone jest zaledwie 10 km od obiektu.

Zielona Karta

9 – godzinny program skierowany do wszystkich, którzy złapali bakcyla i chcą rozpocząć swoja przygodę z golfem.

W programie „golfowego prawa jazdy” znajdują się zajęcia teoretyczne wprowadzające w świat reguł, zasad i etykiety golfowej oraz zajęcia praktyczne visit service jump4loves.com/russian-mail-order-bride/ zawierające naukę pełnego zamachu zarówno żelazami i driverem oraz wszystkie odmiany krótkiej gry takie jak: chipping, putting, grę z bunkra oraz grę na polu w końcowej fazie.

Kurs kończy się dwoma egzaminami (teoretycznym i praktycznym), których zdanie gwarantuje możliwość wstępu na większość pól golfowych w kraju i za granicą.

Imienna Zielona Karta wystawiona przez Polski Związek Golfa stanowi również przepustkę do przystąpienia do klubu golfowego zrzeszonego z PZG oraz uzyskania karty handicapowej dla początkujących.